Zapraszamy! poniedziałek - piątek 7:00 - 22:00, sobota 8:00 - 18:00, niedziela 10:00 - 14:00, ul. Goworowska 34 II piętro, 07-410 Ostrołęka

FORMA5 Club

Nowe zajęcia Callanetics

07.12.11

 

Callanetics – piękna sylwetka w zasięgu ręki

Skuteczność ćwiczeń Callanetics została potwierdzona przez tysiące osób, które postanowiły zająć się na poważnie swoją kondycją fizyczną i rozpocząć ćwiczenia. Regularne, codzienne treningi obejmujące godzinę wykonywania kolejnych ćwiczeń, dają widoczne, zachwycające rezultaty.

 

 

Nie bój się podjąć wyzwania i rozpocznij ćwiczenia Callanetics już dziś, a za kilka tygodni przekonasz się, że włożony w nie wysiłek zostanie sowicie wynagrodzony.

 

Jeśli wierzysz w „dietą cud”, która pozwala na chudnięcie podczas oglądania telewizji, ćwiczenia Callanetics raczej nie są dla Ciebie. Musisz zaangażować się w ćwiczenia, włożyć w nie niezbędny wysiłek, ale na końcu drogi czeka na Ciebie idealna sylwetka, bez grama tłuszczu oraz wspaniałe samopoczucie. Twoja kondycja po ćwiczeniach Callanetics znacząco się poprawi. Będziesz bardziej wytrzymały, a Twoje ciało stanie się jędrne. Jedynie własnym samozaparciem, codziennymi ćwiczeniami wykonywanymi zgodnie z wytycznymi, możesz schudnąć i ukształtować w sposób pożądany swoje mięśnie. Zobaczysz różnicę w swojej wydolności organizmu. Staniesz się bardziej radosny i po prostu szczęśliwszy.

 

Nie musisz nam wierzyć na słowo! Sprawdź na własnym przykładzie, czy ćwiczenia Callanetics są rzeczywiście tak skuteczne, jak to opisujemy! Już dziś możemy Ci zagwarantować, że przyznasz nam rację!