Zapraszamy! poniedziałek - piątek 7:00 - 22:00, sobota 8:00 - 18:00, niedziela 10:00 - 14:00, ul. Goworowska 34 II piętro, 07-410 Ostrołęka

FORMA5 Club

Podsumowanie plebiscytu Sportowiec Roku

19.03.13

Nadszedł czas, aby podsumować plebiscyt "Sportowiec Roku 2012" organizowany przez "Tygodnik Ostrołęcki".Nasza impreza nie mogłaby się odbyć bez wsparcia sponsorów tj. Zakładów Mięsnych Pekpol, Siłowni Forma 5 Club, Hurtowni Ismena Marek Szczęsny, Zakładowi Fotograficznemu Foton Stanisław Kaczmarczyk.Miejsce 9 w głosowaniu Czytelników "Tygodnika Ostrołęckiego" zajęła Katarzyna Gwiazda (UKS Siódemka Ostrołęka). Mateusz Figiel, który uplasował się na dziesiątym miejscu nie mógł wziąć udział w imprezie.
Na 7 miejscu uplasował się Michał Zysk z Ostrołęckiego Klubu Karate Kyokushin, który wyprzedził Macieja Laskowskiego z Ostrowskiego Klubu Karate Kyokushinkai.Na miejscu 6 uplasował się Marek Pietruczuk (UMKS Victoria Ostrołęka).Miejsce 5 w głosowaniu Czytelników znalazł się Jakub Szczepański (LKS Grom Przasnysz). Tuż za podium w głosowaniu Czytelników TO uplasował się Kacper Maliszewski (Brokowski Klub Karate Kyokushinkai).Miejsce na najniższym stopniu podium przypadło Krzysztofowi Żebrowskiemu (UOLKA Ostrów Mazowiecka). Nagrodę w imieniu zawodnika odebrał trener Andrzej Wardaszka.

Na drugiej pozycji uplasowała się Magdalena Żebrowska (OLKA Ostrołęka).Nagrodę główną dla Sportowca Roku 2012 Angeliki Wikieł z rąk Małgorzaty Wódkiewicz z Zakładów Mięsnych Pekpol odebrała jej młodsza siostra - Żaklina.