Zapraszamy! poniedziałek - piątek 7:00 - 22:00, sobota 8:00 - 18:00, niedziela 10:00 - 14:00, ul. Goworowska 34 II piętro, 07-410 Ostrołęka

FORMA5 Club

Trening personalny

06.11.13

TRENING PERSONALNY jest przeznaczony dla każdego - niezależnie od wieku, płci, indywidualnych możliwości i potrzeb treningowych. Pozwala całkowicie skupić się na oczekiwaniach i potrzebach osoby trenującej, aby osiągnąć najlepsze efekty w optymalnie krótkim czasie.

TRENING PERSONALNY pozwala tworzyć indywidualne, "szyte na miarę" rozwiązania. Dzięki nim można wyznaczyć najskuteczniejszą drogę do osiągnięcia pożądanych efektów treningowych, a w tym przede wszystkim modelowanie idealnej sylwetki, poprawę kondycji, profilaktykę zdrowotną czy poprawę wyników sportowych.

Dodatkowo, idealnie dopasowany plan treningowy pozwala czerpać dużo radości i zabawy z podejmowanej aktywności fizycznej, uczy świadomości ciała oraz dodaje energii życiowej i redukuje efekty codziennego stresu.

Dlaczego powinniśmy trenować z pomocą TRENERA PERSONALNEGO:
- posiadając bogatą i ciągle aktualizowaną wiedzę w zakresie różnorodnych systemów         treningowych wybierze dla Ciebie najlepsze rozwiązania treningowe oraz będzie czuwał nad przebiegiem TRENINGU PERSONALNEGO i Twoim postępami
- dysponując bogatym doświadczeniem stworzy plan treningowy idealnie dopasowany do Ciebie, Twoich możliwości i pokaże Ci optymalną drogę do osiągnięcia upragnionych efektów treningowych
- czuwając cały czas nad poprawnością i bezpieczeństwem wykonywanych ćwiczeń sprawi, że Twój czas przeznaczony na trening będzie maksymalnie wykorzystany, a Ty będziesz czuł satysfakcję z podjętego treningu
- nadając zajęciom indywidualny charakter pozwala odrzucić przeciętne propozycje treningowe i skomponować TRENING PERSONALNY specjalnie dla Ciebieuwzględniając Twoje mocne i słabe strony

Skuteczność treningu, a przede wszystkim zadowolenie i satysfakcja z podejmowanego wysiłku zależą w ogromnej mierze od współpracyzrozumienia, jakie można nawiązać z prowadzącym trenerem.

Koncentrując się tylko na Twojej osobie, a przez to dokładnie znając Twoje możliwości i stopień zaawansowania, TRENER PERSONALNY będzie wiedział w jaki sposób zmotywować Cię do wysiłku i zachęcić do systematycznego treningu i pracy nad sobą. Pokaże Ci, że aktywność fizyczna może dać Ci mnóstwo radości, satysfakcji i energii do podejmowania codziennych obowiązków. Przekonasz się, że sport ma niejedno oblicze, może być świetną zabawą i już na stałe stać się częścią Twojego życia, dając Ci zdrowie i prawdziwe zadowolenie. TRENING PERSONALNY stworzony specjalnie dla Ciebie i całościowa opieka trenerska sprawią, że z przyjemnością będziesz myśleć o kolejnych zajęciach.

Jak prowadzimy TRENINGI PERSONALNE:
Priorytetem każdych zajęć jest bezpieczeństwo i orientacja na realizację wybranych celów treningowych. Każdy TRENING PERSONALNY dostosowany jest do aktualnych możliwości ćwiczącego. Nad jego przebiegiem cały czas czuwa TRENER, który przekazuje szczegółowe instrukcje wykonania ćwiczeń oraz zapewnia opiekę i pomoc.
Na początku współpracy dokładnie sprawdzamy możliwości ćwiczącego, aby dobrać optymalny pod względem bezpieczeństwa i wydajności program treningowy. Następnie przeprowadzamy tzw. etap treningu wprowadzającego, który zapoznaje ćwiczącego ze swoim ciałem, jego możliwościami i ograniczeniami. Dopiero po tak opracowanej fazie początkowej, kiedy osoba ćwicząca ma odpowiedni poziom wiedzy, przygotowania fizycznego i nastawienia do treningu, przechodzimy do programu właściwego, który pozwala bezpiecznie rozwijać kondycję i sprawność osoby ćwiczącej we wszystkich aspektach.

 

W celu zapisania się na pierwszy TRENING PERSONALNY i uzyskania wszelkich informacji na jego temat zapraszamy do recepcji naszego Klubu.