AKTUALNOŚCI

Tak wczoraj kibicowaliśmy Polakom.

[gallery ids="4057,4055"] Wczoraj pierwszy mecz rozegrała nasza reprezentacja, my również kibicowaliśmy. Niestety nie udało się wygrać... Zostały nam jeszcze dwa mecze do rozegrania, tym razem na pewno się uda! Zapraszamy do nas, na wspólne kibicowanie. Kto wygra mecz? POLSKA!!!!

Czy podoba Wam się ten pan?

Do 15 sierpnia trwa promocja dla nowych Klubowiczów. Karnet Open Open jest rewelacyjną okazją, żeby skorzystać, z siłowni i wszystkich zajęć grupowych bez limitu wejść. Teraz w specjalnie wakacyjnej cenie. Pamiętajcie o formę dbamy cały czas! Zapraszamy 🙂

Zapraszamy na dwie fajne imprezy z naszym udziałem 🙂

Zapraszamy serdecznie: Piątek godz. 18:30 salon Carolina Toyota Ostrołęka- LADIES NIGHT *darmowa analiza składu ciała *pokaz taneczny naszej instruktorki Zumby- Ela Greloch- Sęk Niedziela godz. 11:00 Hala Targowa Fenix- Dzień Ojca, otwarty trening fitness *11:00 trening dla prawdziwych twardzielek i twardzieli poprowadzi Bartosz Stryjewski *12:00 Zumba Paula Skiba.

PARTNERZY

TRENERZY

Jesteśmy dumni z naszego zespołu

Nasi trenerzy i instruktorzy to ludzie z pasją, którzy lubią to co robią.

Dobiorą dla Ciebie odpowiedni trening i zaopiekują się Tobą.

OPINIE KLIENTÓW

 • Obsługa przemiła, maszyny nowoczesne, miejsce idealne na rozwój, polecam.

  Hubert B.

 • Świetny , przyjacielski klimat, profesjonalna kadra- pomogą w każdej sprawie, doradzą. Wiem, że poświęcony czas na zajęciach czy siłowni nie będzie zmarnowany i na pewno spędzony w doborowym towarzystwie. Polecam ten Klub z pewnością każdy się w nim odnajdzie.

  Edyta G.

 • Najlepsza kadra trenerska! Świetny sprzęt i przyjemna atmosfera.

  Hubert N.

 • Już w samym progu mam do czynienia z profesjonalną obsługą, to właśnie tu z uśmiechem na twarzy witają mnie każdego dnia nie zależnie od pogody i humoru. W tym Klubie mam możliwość współpracy z wykwalifikowaną kadrą trenerską , która posiada wieloletnie doświadczenie, która nie tylko z ogromnym zaangażowaniem podchodzi do prowadzonych zajęć, ale zaraża pasją zdrowej aktywności fizycznej i entuzjastycznym podejściem do treningu. Przyjacielski klimat, profesjonalna załoga , a także czyste i zadbane wnętrze sprawia, że czuję się zrelaksowana i z przyjemnością biorę udział w zajęciach. Ponadto to miejsce potrafiło odmienić moje codzienne życie, a przede wszystkim nauczyło mnie systematyczności, wyznaczania celów oraz ich osiągania.

  Monika S.