Zapraszamy! poniedziałek - piątek 7:00 - 22:00, sobota 8:00 - 18:00, niedziela 10:00 - 14:00, ul. Goworowska 34 II piętro, 07-410 Ostrołęka

FORMA5 Club

Fitness

 

Zajęcia fitness to doskonała forma zajęć dla tych osób, które lubią ćwiczyć w grupie.Zajęcia grupowe mają dużo plusów przede wszystkim mobilizacja do ćwiczeń, różnorodność zajęć, miła atmosfera,nowe znajomości.

Oferujemy różnorodne zajęcia i to Państwo decydują na które chcecie chodzić ,możecie zmieniać rodzaje zajęć żeby nie wkradła się rutyna.

 


 

 MAGIC BAR - statyczny, wytrzymałościowo - aerobowy trening z wykorzystaniem sztang o zróżnicowanym obciążeniu. Systematyczne ćwiczenia mają na celu rzeźbienie, wzmacnianie i budowanie mięśni, które rozwijane są podczas typowego treningu siłowego. Trening ze sporą ilością powtórzeń sprawia, iż podczas ćwiczeń intensywnie spalana jest tkanka tłuszczowa przy jednoczesnym angażu grup mięśniowych.

POWER STATION - kompleksowy trening popraiający sprawność fizyczną ,wytrzymałość siłową, kondycję oraz spalanie tkanki tłuszczowej. Obwód stacyjny podczas, którego angażujemy do pracy różne grupy mięśniowe. Liczba stacji oraz dobór ćwiczeń zależy od ilości uczestników oraz ich stopnia wytrenowania.

PŁASKI BRZUCH   - klasyczna rozgrzewka, po której następuje seria gimnastycznych ruchów i pozycji szczególnie nastawionych na mięśnie brzucha, pośladków oraz ud, idealnych dla rzeźbienia ciała. Gimnastyka nie jest ciężka, a powtarzając ją regularnie, osiąga się efekt silniej i kształtnej sylwetki.

STRETCHING - to stopniowe i kontrolowane rozciąganie mięśni. Rytmiczne ćwiczenia rozciągające mają przygotować ciało do bardziej energicznych ćwiczeń poprzez wzrastający dynamicznie ruch. Mają one na celu podniesienie temperatury ciała i mięśni, zwiększenie cyrkulacji między tkankami - szybszą wymianę tlenu między krwią a mięśniami, usprawnienie działania systemu nerwowo-mięśniowego, zmniejszenie ryzyka kontuzji.

ROWERY - to oryginalna i najbardziej popularna forma treningu na rowerach stacjonarnych. Trening ten łączy zajęcia w grupie, silną motywację, profesjonalną kadrę instruktorską i muzykę skierowaną do ludzi w każdym wieku i na każdym poziomie kondycji fizycznej. Podczas zajęć uczestnicy spalają do 800 kcal, zwiększają siłę fizyczną i mentalną, poprawiają wytrzymałość; zmniejszają również ryzyko chorób układu krążenia. Rowery – Cycling - to wspaniała zabawa!!!

ZUMBA– choreograficzne zajęcia taneczne wykorzystujące rozmaite style i rytmy muzyki, na których każdy znajdzie coś inspirującego dla siebie. Trening jest połączeniem tańca i ćwiczeń, dzięki czemu świetnie rozładowuje emocje. Odprężająca forma aerobiku bez użycia obciążeń zewnętrznych, która daje dużo wspaniałej zabawy, radości i pozytywnej energii.

ZDROWY KRĘGOSŁUP -to zajęcia dla wszystkich niezależnie od grupy wiekowej. Profilaktyczne, bezpieczne i skuteczne ćwiczenia wzmacniające mięśnie przykręgosłupowe. Efektem zajęć jest prawidłowa postawa i wyprostowana sylwetka. Ten rodzaj zajęć przeznaczony jest dla osób, które pracują przeważnie w pozycjach siedzących i nie maja, na co dzień, możliwości dbania o swój kręgosłup czy prawidłową  pozycję.