Zapraszamy! poniedziałek - piątek 7:00 - 22:00, sobota 8:00 - 18:00, niedziela 10:00 - 14:00, ul. Goworowska 34 II piętro, 07-410 Ostrołęka

FORMA5 Club

Rowery

Zajęcia na rowerach  są to zajęcia grupowe, prowadzone przy odpowiedniej muzyce, oświetleniu do wskazówek instruktora.

Dzięki swoim nieskomplikowanym ruchom,może je wykonywac każdy bez względu na wiek, płeć czy stopień wytrenowania.

Rower oparty jest na stabilnym stelażu, a jego konstrukcja pozwala na kontrolowanie poziomu wysiłku. Odpowiednio dobrana muzyka nie tylko reguluje tempo jazdy, ale pozwala zapomnieć o wykonywanym wysiłku.

W czasie zajęć grupa pokonuje trasę w zależności od wyobrażni instruktora. Oczywiście zestaw ćwiczeń jest dostosowany do Państwa kondycji.

Spinning to nie tylko sport.To również zabawa, warto spróbować!


Co daje spinning?
Jazda na rowerze korzystnie wpływa na układ oddechowo-krążeniowy.Regularne treningi poprawiają kondycję fizyczną i wzmacniają odporność organizmu.

Pomagają także rozprawić się z cellulitem i rozstępami. Podczas jazdy intensywnie pracują nogi, brzuch, biodra i pośladki-ukrwienie tych  partii ciała sprawia, że skóra staje się jędrniejsza i elastyczniejsza. Dzięki ćwiczeniom wzmocnisz mięśnie, ale także zrzucisz zbędne kilogramy i harmonijnie wymodelujesz sylwetkę.

Czego potrzebujesz ?

Strój do spinningu powinien być lużny-nie może krępować ruchów. T-shirt, dres lub spodenki oraz buty koniecznie na twardej podeszwie-dzięki temu stopy będą bardziej stabilne.

 


 

ZDOBĄDŻ FORMĘ JUŻ DZIŚ !!!