Hej Kochani!

Tak czysto to jeszcze u nas nie było

Spieszę ogłosić Wam, że grafik na przyszły tydzień już czeka na Was na naszej stronie internetowej ( www.forma5club.pl ).Chociaż już pewnie większość z Was to wie, bo jesteście szybcy jak błyskawica i zapełniacie listy zanim powiemy, że cokolwiek wrzuciliśmy).

W związku z otwarciem klubu pojawi i pojawia się dużo pytań, więc postanowiliśmy profilaktycznie opowiedzieć Wam co, jak i dlaczego.

️‍♀️ zajęcia będą trwały 50 minut – może nie widać tego w samym grafiku, ale musicie się tego spodziewać – potrzebujemy 10 minut żeby odpalić dezynfekcję psik psikiem, wietrzenie i wymianę ćwiczących. Niestety w Klubie naraz może przebywać ograniczona ilość osób, więc te 10 minut daje nam szansę na ogarnięcie tornada… (czyli Was ).

️‍♀️ brak koła ratunkowego – każdy z Was chce skorzystać z treningu w realu, a miejsca są ograniczone. Pamiętajcie więc, że jeśli nie możecie się pojawić, koniecznie odwołajcie zajęcia w systemie. Dajmy szansę tym, którzy na to miejsce czekają ❤️ Nieodwołanie zajęć skutkuje pożarciem kilku dni z karnetu bądź skróceniem go, przez wiecznie głodnego trenera z głodnymi trenerami się nie dyskutuje.

️‍♀️ standardowo, tak jak wcześniej, przyjmujemy Multisportowców, Okeyowców i innych Partnerowców – pamiętajcie o tym, żeby zabrać ze sobą dowody osobiste, bo inaczej biada Wam . I koniecznie upewnijcie się przed przyjściem u pracodawców, czy Wasze karty mają moc wpuszczania na zajęcia (bo niektóre firmy zawiesiły je na czas zamknięcia obiektów sportowych).

️‍♂️na sali siłowni dezynfekujecie sprzęt, z którego korzystaliście ( czyli nic się nie zmieniło, bo robiliśmy to zawsze ).

️‍♂️ w klubie może przybywać jedna osoba na 10 m2, oraz odstęp pomiędzy ćwiczącymi 2 metry ( chyba, że jesteście rodziną, my posiadamy bardzo duże ).

️‍♂️wchodząc do klubu, przebywając w szatni musicie mieć zakryte nos i usta, trenujemy bez maseczek.

️‍♂️na treningu musicie mieć ręcznik.

️‍♂️prysznice i szatnie są czynne, szafki trzeba po sobie dezynfekować.

Uff… ale się rozpisaliśmy.
Mam nadzieję, że już wiecie co i jak. A jak nie wiecie, to pytajcie w komentarzach. Będziemy Wam odpowiadać.

Łokieć!